Social media and Internet

COVID 19? entrepreneurship ?? WHAT IS THE IMPACT OF COVID 19 ON TECHNOLOGY? INTERVENTION EFFECT? HOW WAS THE CHALLENGES?

Aralık 2019’da Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs, dünyayı birçok maddi ve manevi zorluğun içine soktu. Soğuk algınlığı, kuru öksürük, boğaz ağrısı, mide krampları, bağırsak hareketliliği, ishal dışındaki yaygın soğuk algınlığı belirti faktörleri dışında en çok tetikleyen ve ciddi faktörlerdir. Solunum yollarını tuttuğu için şiddetli göğüs ağrıları ve nefes darlığı görülür. Bu nedenle ölüm riski yüksektir.

Koronavirüs girişimciliği ve teknolojik gelişmeler:
Ülkedeki birçok sağlık teknolojisi ürünü, örneğin türkiye’de ‘SAHARA’ bir solunum cihazı gibi yeni teknolojilerin ortaya çıktığını görerek, ülke ve iş dünyasında ekip olarak devam ediyor. Girişimcilik alanındaki teknoloji sayesinde bazı bölgelerdeki batmadan ciddi şekilde etkilenenler arasında eğitim alanı, gıda sektörü ve turizm sektörü yer aldı. Giyim ve sağlık alanında dezenfektan ve kolonya üreten firmalar ortalama 10 kazanç elde etti. Önceki yıllara kıyasla -% 20

Dünya teknoloji, yaşam standartları, gelişme, yenilikçilik ve koronavirüsten önce ve sonra fark yaratmak olarak ikiye ayrılmıştır!

One thought on “COVID 19? entrepreneurship ?? WHAT IS THE IMPACT OF COVID 19 ON TECHNOLOGY? INTERVENTION EFFECT? HOW WAS THE CHALLENGES?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *