Game

2020 Horror Games List

2020 Korku Oyunları’nı sizler için derledik. 2020 korku oyunları önceki yıllara gerçekten hem hayal kırıklığı ve mükemmeliyetçilik idi.

1. Outlast

Outlast, korku oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan biridir . Oyunun çok sayıda sinematik çekimi var ve bu oyun aslında onu oynayanların tüylerini diken diken ediyor. Oyun terk edilmiş bir akıl hastanesinde döner. Oyuncu burada keşif çalışması yapıyor. İlk klişe gibi görünse de oldukça korkutucu bir oyun.

2. Amnezi: Karanlık İniş

Oyunda çok bilinmeyen sahne bulunuyor ve oyunda da pek bilinmeyen var. Oyunda bölgesel bölgeden canavarlara bakmadan ve ruh sağlığınızı korumaya çalışmadan kaçmaya çalışıyorsunuz. Oyunda çok fazla karanlık sahne var. İnsanların bilinmeyene karşı korkuları bu oyunda ortaya çıkıyor.

3. Resident Evil 7

Bu oyun tüm zamanların en iyi oyunlarından biridir. Resident Evil 7, bir kaçış ve hayatta kalma savaşı hakkındadır. Oyundaki gerçekçi gerçekçi. Bu sebeple oynayanlar üzerinde büyük bir etki. Oyun bir konakta bulun ve burada keşfedilmeye çalışılıyor.

4. Kıyamet 3

Doom 3 çok korkutucu oyunlardan biridir. Bu oyunda canavarlar, yaratıklar ve örümcekler aniden bir yerden ortaya çıkıyor. Oyun, ortaya çıkanların aniden geldikleri yere geri dönmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Oyun tam bir korku filmi havasında ilerliyor. Ayrıca çok gerçekçi oyunlar.

5. Uzaylı: İzolasyon

Oyun 2014’ten beri en iyi korku oyunları arasında birinci sırada yer aldı. Oyun genellikle bir uzay istasyonunda ortaya çıkar. Korku birçok kişi bu oyundan korkuyordu.

6. Tahmin Edilen: Suçlu Kökenler

Bu oyun hem korku hem de aksiyon tarzı oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun grafikleri çok eski devrede başarıları tamamen absorbe etmeyi başarıyor. Oyunda olay yeri araştırmacısı Ethan Thomas’a rehberlik eklemek. Oyundaki en önemli şey başarılı bir şekilde kaçmaktır. Kendinizi ne kadar savunmaya çalışırsanız, bir süre sonra işe işe yaramayacağını göreceksiniz.

7. Karaağaç

Oyunda korku efekti çok iyi kullanılıyor. Sesler oyun sırasında oyunu oynayanları korkutuyor. Oyunda lanetli bir ormanda yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca keşifler yapmanız ve köpeklerle savaşmanız gerekiyor. Oyunda gece çöktüğünde, yeteneklerini korkutmak için jeneratörler kullanabilir, barikatlar kurabilir veya tuzaklar kurabilirsiniz.

8. Sistem Şoku

Bu oyun bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu tarzdaki klasik oyunlar arasında yer çaydır. Oyun açık uçlu olduğu için keşfedilecek çok şey var. Bu da oyunda sizi büyük bir dünyanın beklediğini gösteriyor.


9. Ölü Uzay

Oyunda şiddet ve paranoya ön planda. Oyunda oyuncuların sabrı ölçülür. Oyun bir uzay gemisinde. Ayrıca bu uzay gemisi de perili. Dead Space, sınırlarınızı zorlayacak oyunları arasında yer alıyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *