Technological Hardware

Robot Dog Spot is different!

 

Boston Dynamics tarafından üretilen robot köpek Spot satın alınabilir ve ileride pek çok alanda kullanılabilecek tarım ve hayvancılık gibi birçok alanda kullanılabilir. ve en farklı ve güzel yanı ise uzaktan kontrol edilebilmesi ve hayatımızın zaman ve iş gibi birçok alanını kurtaracak olmasıdır. Spot, şu anda en gelişmiş Robotlar arasında görünüyor.

Robot köpek Spot, Brigham ve ABD Massachusetts’teki kadın hastanelerinde aktif olarak çalışıyor ve ona takılı iPad ile koronavirüs için çok önemli bir uzaktan kumanda aracı haline geliyor. COVID19 enfeksiyonunu önler ve herkes tarafından kontrol edilmesini kolaylaştırır.

4 thoughts on “Robot Dog Spot is different!

  1. Thanks for the suggestions shared on the blog. One more thing I would like to mention is that losing weight is not all about going on a celebrity diet and trying to reduce as much weight as you can in a set period of time. The most effective way to lose weight is by consuming it bit by bit and using some basic points which can enable you to make the most from a attempt to lose fat. You may learn and be following some tips, although reinforcing know-how never damages.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *